Połączenie 3 pasji w jednym celu, czyli Projekt „303 Jag Squad”

Witajcie, dziś chcemy wam przedstawić kolejny ciekawy projekt, przy którego promocji działamy. Jest to projekt łączący 3 wielkie pasję ludzi tworzących zespół projektowy, czyli Motoryzację, Lotnictwo i Historię Polskiego Lotnictwa Wojskowego.

Projekt „303 Jaq Squad” (bo o nim mowa) to rodzinny projekt mający na celu przede wszystkim upowszechnienie oraz upamiętnienie męstwa polskich pilotów i obsługi naziemnej podczas II wojny światowej na terenie Wielkiej Brytanii (Bitwa o Anglię 1940). Innymi celami, jakie postawiła przed sobą zaprzyjaźniona z naszą agencją ekipa „303 Jaq Squad” to utrwalenie bohaterów tamtych czasów w pamięci kolejnych pokoleń, poprzez uczestnictwo we wszelkiego rodzaju imprezach masowych związanych
z branżą motoryzacyjną, historyczną, a przede wszystkim lotniczą, specjalnie opracowanego i stworzonego unikatowego, bo jedynego w swoim rodzaju samochodu Jaguar XJL, który został oklejony w barwy historycznego samolotu z tamtego okresu Hawker Hurricane Mk. I RF*E P3901 ze słynnego na całym świecie Dywizjonu 303, na którym wiele zwycięstw odnosił jeden z czołowych polskich asów lotnictwa –
Generała brygady Witolda Urbanowicza, pilota Polskich Sił Powietrznych, podpułkownika Królewskich Sił Powietrznych, asa myśliwskiego, pamiętnikarza, a przede wszystkim Dowódcy Dywizjonu 303 oraz patrona jednego ze skrzydeł Sił Powietrznych RP obecnie – 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

Jak mówi nam ekipa „303 Jag Squad”, którą tworzy polska rodzina na co dzień mieszkająca i pracująca na terenie Wielkiej Brytanii: „Liczymy, że w taki sposób zainteresujemy historią nowe pokolenia, a zarazem zachęcając dorosłych do wychowywania młodzieży w duchu patriotycznym. Naszym hasłem przewodnim i kwintesencją projektu jest: „To Remember  the Heroes,
To Acquaint with History, To Follow the Spirit”.

W tym roku dodatkowym wyróżnieniem i niesamowitą możliwością na rozwój projektu „303 Jaq Squad” jest fakt, że obchodzimy 100-lecie powstania Polskiego Lotnictwa Wojskowego i Brytyjskiego RAF (Królewskich Sił Powietrznych), dlatego tego pięknego Jaguara XJL „303 Jag Squad” będziecie mogli zobaczyć/zwiedzić podczas wielu imprez lotniczych na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Dla miłośników standardowych motoryzacyjnych statystyk wersja fabryczna tego samochodu to 501 HP i 637 NM, natomiast po przerobieniu jest to 643 HP i 824 NM oraz osiągi 0-60 mph (0-100 km/h) na poziomie 3,3 s.

Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z profilami
„303 Jaq Squad” 

/www.facebook.com/303jagsquaduk/ oraz www.instagram.com/303jagsquad 

www.303jagsquad.org

*** źródło tekstu: www.motorshow.pl/pl/news/projekt_303_jag_squad/

303 Jag Squad podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Gdynia Aerobaltic 2018 , 18 sierpnia 2018 r. / zdj. Piotr z Agencji Marketingu Biznesowego B2B Connection sp. z o.o.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *