Prosimy !!! Pomóżcie Miszy wrócić do jej właścicielki, do jej rodziny, do jej DOMu !!!

Słuchajcie!!! Zwracamy się jeszcze do was ogromną prośbę o wsparcie akcji poszukiwawczej jednego z pupili, o której informację otrzymaliśmy od jednej ze stałych obserwatorek działań naszej agencji na facebooku Pani „Monika AW”. 

Opis sytuacyjny:
w dniu 08 września br., w miejscowości  Lisica (województwo mazowieckie), zaginęła piękna suczka rasy Border Collie o imieniu „Misza”. Pies należy do terapeutki, która codziennie lub przynajmniej w każdej wolnej chwili jeździ w miejsce, w którym jej ukochana pupilka była widziana i dokłada wszelkich starań aby wyjaśnić nagłe jej zniknięcie, a przede wszystkim odnaleźć (mówimy tutaj o okolicach autostrady w stronę Łodzi). Z czasem prowadzenia akcji poszukiwawczej poszukiwana właścicielka Miszy została skierowana, by poszukiwania przenieść w okolice Gostynia – Kutna, natomiast na chwilę obecną liczne sygnały napływają z okolic Łodzi – Strykowa, jednak niestety żadna z powyższych informacji nie ma realnego pokrycia z fotografią Miszy, dlatego wspierając tą akcję zwracamy się do was z bardzo uprzejmą prośbą o wzmożoną czujność niezależnie czy mieszkacie w Toruniu, Warszawie, Kutnie, Gostyni, Strykowie, Łodzi, czy może innym mieście, wsi, gminie. Po prostu szukamy już wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. No i przede wszystkim kopiujcie link do naszego wpisu i udostępniajcie wśród rodziny, bliskich, znajomych i wszędzie ! wszędzie !! wszędzie !!!, gdzie tylko dacie radę.
Informuje, że oczywiście schroniska powiadomione zostały praktycznie od razu po zaginięciu, także Radysy, Kotliska, Wojtyszki,  czy masa innych schronisk w rejonie poszukiwań i innych pobliskich regionów wie o zaginięciu Miszy oraz o prowadzonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej. Ponadto
do tej listy wsparcia dopisały się: Animal Patrol, Konna Służba Straży Miejskiej w Łodzi, a także chyba wszystkie okoliczne stadniny, miłośnicy grzybobrania których w ostatnim czasie w lasach przewija się masa.
Scenariuszy nieobecności Miszy w swoim macierzystym domu może być naprawdę wiele. Jedna z najgorszych zakłada, że ten piękny Border Collie został z czystą premedytacją porwany i jest brutalnie przetrzymywany wbrew własnej i jego właścicielki przetrzymywany przez kogoś, w celach zarobkowych  w którejś z okolicznych hodowli zwierząt domowych, aczkolwiek   to są tylko przypuszczenia grupy ludzi, która zaangażowała się w akcje poszukiwawczą Miszy i napewno nie chcemy nikogo podejrzewać, a żeby miał coś wspólnego z tym przestępstwem, a tym bardziej bezpodstawnie oskarżać, gdyż inny scenariusz, który chcielibyśmy aby się sprawdził, to że po prostu się zgubiła, gdzieś we w miarę ciepłym i bezpiecznym miejscu włóczy się w osamotnieniu nie mogąc odnaleźć/trafić do swojego domu, a jej powrót do prawowitej właścicielki dzięki naszej wielkiej akcji to tylko kwestia krótkiego czasu. Na koniec poza wytężonej czujności na widok i wszelkie informacje o znalezionym psie, który potencjalnie może być naszą szukaną Miszą, prosimy także o udostępnianie tego posta i jeśli ktoś z was, waszej rodziny, bliskich czy znajomych ma jakieś znajomości, które mogą przydać i wesprzeć naszą akcję, to prosimy o kontakt z nami drogą mailową na adres biuro@b2bconnection.eu lub telefonicznie z naszym Wiceprezesem Piotrem pod numer 536 142 190, lub o bezpośredni kontakt z organizatorami akcji, wśród których jest właścicielka Miszy – można to uczynić poprzez wejście w poniższy link do wydarzenia prowadzonej akcji pn. „Misza, Wróć !!!” i wybierając do kontaktu jedną z osób podanych w sekcji „Organizatorzy” zaraz pod nazwą akcji i zdjęciem poszukiwanej.  Czas ucieka, a zegar tyka! WIĘC POMAGAJCIE !!! 🙂

Akcja „Misza, Wróć !!!”

 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *