O AGENCJA

Agencja Marketingu Biznesowego
B2B Connection Sp. z o.o.


Jesteśmy pierwszą w Polsce agencją marketingu biznesowego.
Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu marketingu i komunikacji public relations, przede wszystkim z wykorzystaniem mediów społecznościowych i innych internetowych kanałów komunikacji.

Dla Agencji Marketingu Biznesowego B2B Connection „MARKA” to nie tylko nazwa i logo, ale przede wszystkim wizja jej rozwoju, czyli szereg działań długofalowych. Dlatego, aby zapewnić wszystkim firmom współpracującym z naszą agencją, jak najwyższy poziom świadczonych usług i zadowolić ich oczekiwania względem naszej pracy do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystkie działania realizowane w ramach danego zlecenia są przez nasz zespół traktowane, jak klasyczne spinacze biurowe, którymi spinamy pewne elementy, które zebrane wszystkie razem dają nam finalną całość.

Co nas wyróżnia na tym bardzo konkurencyjnym rynku?
jest to fakt, że niczego nie ukrywamy przed klientem i jeśli nasze działania z jakiś przyczyn nie przynoszą przewidywanego zgodnie z analizą i planem marketingowym dla danej marki wyników od razu na bieżąco o tym informujemy i niestety czasem zdażyło nam się w takim przypadku zakończenie dalszej współpracy w ramach realizowanego zlecenia (nie ma na to reguły, ani standardowego powodu…Jest to bardzo idywidualny problem i za każdym razem spowodowany jakimś innym czynnikiem losowym nie zależnym od naszej agencji. Nasz zespół zawsze w pełni angażuje się w realizowany projekt i już nie raz ludzie go tworzący dali się poznać, jako profesjonalistki i profesjonaliści z pasją, którzy od początku do końca wiedzą co robią. a problem który zawsze może się pojawić nie stanowi dla nich żadnego problemu i rozwiążą go najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.