Poszerzamy wiedzę z zakresu projektowania ogrodów oraz usług ogrodniczych ;-)

Jedną z wielu pasji Prezes Zarządu Agencji Marketingu Biznesowego B2B Connection Idy Drewniak jest ogrodnictwo i ochrona środowiska, a dokładnie różnego rodzaju rośliny (kwiaty, krzewy, czy drzewa) oraz zwierzaczki, dlatego jeśli tylko ma taką możliwość stara się każdą wykorzystać, aby stale poszerzać wiedzę w tych dziedzinach i innych im pokrewnych.

W dniu 19 maja br. (niedziela) w ramach zajęć Centrum Kształcenia Ustawicznego (CKU) w Toruniu dla słuchaczy kierunku „Technik Architektury Krajobrazu”,  Prezes Zarządu naszej agencji Ida Drewniak wzięła udział w „zwiedzaniu” Centrum Ogrodniczego Ostaszewo koło Łysomic (województwo kujawsko-pomorskie). Towarzyszył jej Wiceprezes Zarządu naszej agencji Piotr Drewniak.

Podczas spotkania przedstawiciele agencji zapoznali się z takimi kwestiami, jak:
– Na co zwrócić uwagę przy wyborze różnego rodzaju roślin, nawozów, ziem, czy sprzętu ogrodniczego, abyśmy byli zadowoleni ze swojego zakupu?
– Poznali różnego rodzaju podstawowe rośliny (kwiaty, drzewa, czy krzewy), które można znaleźć w sprzedaży (jak je rozpoznać, jak wybrać ten odpowiedni produkt z pośród wszystkich prezentowanych na wystawie i w końcu jak postąpić by zakupiona roślina pojawiła się w naszym ogródku i zgodnie z jej specyfiką wyrosła nam, tak jak tego oczekujemy?

oraz wiele innych ogrodniczych ciekawostek… 😉

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć autorstwa Piotra: 

Smacznego Jajeczka i Mokrego Dyngusa, czyli Życzenia Wielkanocne 2019.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim smacznego jajeczka i mokrego dyngusa w gronie najbliższych i aby była to szansa na odpoczynek i zgromadzenie świeżej energii do działania i dalszej pracy

Zespół B2BTeam


*zdj. Dzień Weterana – Szacunek i Wsparcie (jeden z projektów, który wspieramy skierowany do środowiska żołnierzy-weteranów misji poza granicami państwa oraz ich rodzin…

„Nietypowy Świat”, czyli Nowy Singiel Artystki Eweliny Dołęgowskiej „Fede”. Serdecznie Polecamy!

Utwór „Nietypowy Świat” to singiel artystki Eweliny Dołęgowskiej „Fede” w dystrybucji cyfrowej. Piosenka była pisana prosto z serca by przekazać że w życiu jest wiele spraw na które ludzie nie zwracają uwagi a powinni, nie było to pisane w jeden dzień, a cały utwór tworzony był około pół roku. Zapraszamy do posłuchania tej piosenki, która napewno tak samo jak nam zapadnie wam na stałe w uszach. W teledysku do piosenki wziął udział zaprzyjaźniony z naszą agencją Dawid Opinski. Serdecznie Polecamy!

Zespół Ewakuacji Medycznej na Vigorous Warrior 19 w Rumunii.

„Podczas ćwiczenia Vigorous Warrior w Rumunii nie wiedzieliśmy w jakim stanie będą pacjenci, to przed misją nie mieliśmy czasu na analizę stanu zdrowia poszkodowanych. Zmuszało nas to do działania i wykazywania się wiedzą medyczną na bieżąco. To wszystko dało nam niesamowitą szansę na zdobycie bardzo cennej wiedzy i doświadczenia”. – tak opisuje ostatnie ćwiczenie kpt. Marcin Kunicki, Zastępca Dowódcy Zespołu Ewakuacji Medycznej z 8. Bazy Lotnictwa Transportowego Kraków-Balice.
Więcej przeczytacie tutaj: http://3sltr.wp.mil.pl/pl/


* Przypominamy dla tych, którym z jakiś przyczyn to umkło lub jeszcze o tym nie wiedzą, że nasza agencja ściśle współpracuje z ZEM 8.BLTr w zakresie Social Media Marketingu, czyli kompleksowej obsługi mediów społecznościowych na bieżąco.

źródło informacji: kpt. Martyna Fedro-Samojedny, Oficer Prasowy 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego w Powidzu.
zdjęcie: kpt. Marcin Kunicki, Zastępca Dowódcy Zespołu Ewakuacji Medycznej 8. Bazy Lotnictwa Transportowego Kraków-Balice. 

Bo kto najlepiej zrozumie Wojownika, jak nie drugi Wojownik – Projekt Wojownik

W mijającym po woli 2018 roku obchodziliśmy 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości, co jest dodatkowym wyróżnieniem dla „Projektu Wojownik” , którego pierwsza i zarazem inauguracyjna edycja  odbyła się w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu koło Warszawy.

Projekt Wojownik to całoroczny cykl edukacyjno-sportowych zajęć seminaryjnych w ramach których raz w miesiącu organizowane są treningi skierowane m.in. żołnierzy weteranów misji poza granicami państwa, także tych poszkodowanych w czasie ich odbywania, ale nie tylko bo również dla instruktorów wychowania fizycznego jednostek wojskowych wszystkich rodzajów sił zbrojnych RP prowadzone przez czołowych polskich zawodników walczących w najlepszych na świecie federacjach takich jak UFC (Ultimate Fighting Championship), czołowa europejska federacja KSW (Konfrontacja Stylów Walki), czy innych (np. Armia Fight Night).
Wspólne ćwiczenia mają pomóc radzić sobie z emocjami przywiezionymi z misji poza granicami państwa, ale także odreagować stres życia codziennego czy niełatwej służby. Sport jest przecież świetnym lekiem na wszystko.

To wszystko prowadzi bezpośrednio do niesamowitej integracji środowiska żołnierzy, weteranów-uczestników misji poza granicami kraju, a także wszystkich miłośników przeróżnych sportów walki. Dodatkowo buduje wizerunek MMA innych tego typu sztuk, jako utylitarnych dyscyplin sportowych, które powinny być podstawą wyszkolenia każdego współczesnego żołnierza. To właśnie są główne cele, jakie postawił sobie przy realizacji „Projektu Wojownik” jego pomysłodawca i twórca, wspaniały człowiek Szef Oddziału Multimediów Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej Pan płk. Szczepan Głuszczak. Patronat honorowy nad

Projekt Wojownik objął swoim honorowym patronatem Minister Obrony Narodowej Pan Mariusz Błaszczak, a pomysłodawcą i jednocześnie organizatorem jest wspomniane już powyżej Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej im. płk. dypl. Mariana Porwita w Warszawie


źródło tekstu: WCEO oraz Portal „Fight24.PL” 

Hypertec Supplements, czyli profesjonaliści dla profesjonalistów ;-)

 

Witajcie,
w obecnych czasach ludzie zaczęli bardzo mocno dbać o swój stan zdrowia, kondycję fizyczną, a co za tym idzie odpowiednie odżywanie i dietę, aby sylwetka ich ciała była atrakcyjna dla naszych bliskich, a przede wszystkim dla nas samych. Dlatego dziś chcielibyśmy przedstawić wam ofertę jednego z partnerów naszej agencji marki „Hypertec Supplements”. Należy ona do sklepu Fit&Health Shop, który znajduje się na warszawskim Targówku prowadzonego przede wszystkim przez dwóch wspaniałych i znanych w sportowym światku trenerów personalnych Łukasza Kabali oraz Adama Pyrzaka i oferuje bardzo bogatą listę suplementów diety dla najbardziej wymagających sportowców. Zarówno tych dopiero zaczynających poprawę wyglądu swojego ciała i jego kondycji fizycznej, jak i dla profesjonalnych sportowców, których priorytet to najlepszej jakości suplementy odpowiednio dobrane przez fachowców zgodnie z programem ich diety.
Suplementy diety są przez wielu ludzi błędnie identyfikowane z odżywkami, które najczęściej występują w formie proszku do rozpuszczenia z wodą, przez co dla wielu suplementy stały się synonimem czegoś niezdrowego, a więc kompletnie niepotrzebnego  w diecie. Natomiast ten pogląd jest błędny, gdyż Suplementy i Odżywki to dwa róże, ale faktycznie bardzo podobne produkty, jednak to co je łączy najsilniej, to fakt iż nigdy nie mogą one stanowić podstawy naszej diety, a wyłącznie jej wsparcie, dlatego są one zdrowe i potrzebne, jeśli tylko wykorzystuje się je z głową, a najlepiej pod opieką specjalisty, takiego jak dietetyk, czy trener personalny (od tego oni są).

W ofercie marki „Hypertec Supplements” znajdziecie szeroki wybór, z którego każdy będzie zadowolony i w którym każdy znajdzie napewno coś dla siebie:

 • Citrulline, czyli Jabłczan Cytruliny, który wraz z ornityną i arginina bierze udział w cyklu mocznikowym, w ramach którego zachodzi neutralizacja toksycznego amoniaku, przyczynia się też do zmniejszenia ilości kwasu mlekowego nagromadzonego w wyniku intensywnego treningu co pozwala zmniejszyć ogólny poziom zmęczenia, jaki odczuwa się w trakcie treningu i po treningu. Dostępny w jednym smaku: cytrynowym.
 • Creatinine, a dokładnie Monohydrat Kreatyny z dodatkiem magnezu, witaminy B1 i B6 to wysokiej jakości najbardziej popularna forma kreatyny, monohydratu , czyli połączenie cząsteczki kreatyny i cząsteczki wody w jedną molekule. Kreatyna naturalnie występuje w ludzkim organizmie , wspomaga produkcję energii w postaci ATP, przyspiesza procesy anaboliczne i regeneracyjne , działa antykatabolicznie , zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Suplementacja kreatyną zwiększa wzrost siły ,wytrzymałość mięśniową, wpływa na ogólną wydolność organizmu, przyczynia się do zwiększenia beztłuszczowej masy ciała

 • BCAA 2:1:1 z dodatkiem witaminy B6 (ang. Branched Chained Acids) –
  to idealnie zbilansowana mieszanka najlepszej jakości rozgałęzionych aminokwasów skomponowanych w najlepszych proporcjach 2:1:1, czyli takich samych w jakich występują one w ludzkich mięśniach. Leucyna, walina oraz izoleucyna to podstawowe aminokwasy egzogenne, których nasz organizm nie jest w stanie samemu wytworzyć, a są bardzo ważne, gdyż stanowią od 30 do 40% składu białek mięśniowych. Zmniejszenie poziomu BCAA ogranicz proces syntezy białek ustrojowych, co doprowadza do spadku wydolności organizmu oraz rozpoczyna katabolizm (rozpad) tkanki mięśniowej. Aby skutecznie zablokować ten negatywny proces i nasilić rozwój komórek mięśniowych należy dostarczyć aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych, przede wszystkim w porach około treningowych, a także rano kiedy po nocnej głodówce katabolizm mięśniowy jest największy.  Suplementacja BCAA 2:1:1 jest przede wszystkim zalecana dla wszystkich
  ludzi uprawiających sporty z dziedziny wytrzymałościowych i tych, które wymagają dużej ilości bardzo intensywnych treningów, gdyż znacznie podnosi wydolność organizmu , wspomagając także redukcję tkanki tłuszczowej.
  Dostępność:
  1. Puszka 400 g z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie, dostępnym w czterech różnych smakach, a wsród nich: jabłko-mięta, porzeczka- limonka, arbuz oraz grejpfrut.
  2. Opakowanie 348 g w formie 300 tabletek.
 • BETA-ALANINA – to suplement podnoszący poziom karnozyny w mięśniach szkieletowych, stosowana podczas treningu siłowego czy siłowo-wytrzymałościowego znacznie zwiększa wytrzymałość, wydolność i siłę mięśniową, zmniejsza uczucie zmęczenia, posiada właściwości antykataboliczne. Dostępny w dwóch smakach: arbuzowym lub grapefruitowym.
 • TCM, czyli jabłczan trikreatyny dostępny o smaku arbuzowym lub grapefruitowym – to połączenie jednej cząsteczki kreatyny i trzech cząstek kwasu jabłkowego zjonizowanego w jedną molekułę, popularnie zwane jabłczanem kreatyny. Jabłczan kreatyny w przeciwieństwie do monohydratu kreatyny nie powoduje retencji wody, efekty anaboliczne przychodzą troche wolniej, ale są znacznie lepsze jakościowo. Jabłczan kreatyny powoduje przyrost beztłuszczowej masy ciała, znaczący wzrost siły i wytrzymałości, przyspiesza regeneracje po wysiłkową. Zalecany dla wszystkich rodzajów sportów.
 • AAKG o smaku pomarańczowym lub kiwi – to suplement zawierający L-arginine w najlepiej przyswajalnej , bioaktywnej postaci – Alpha Ketoglutaranu Argininy (AAKG). Arginina w organizmie pełni rolę prekursora w wytwarzaniu tlenku azotu (NO). Tlenek azotu oprócz wytwarzania tak pożądanej „pompy mięśniowej” , przyczynia sie m.in do właściwego ukrwienia, dotlenienia i odżywienia tkanki mięśniowej. Pomaga w budowaniu beztłuszczowej masy ciała. Arginina jest także głównym składnikiem preparatów wspomagających erekcje.
 • HYPER WHEY 80 dostępny w wielu przeróżnych smakach: wanilia, czekolada, orzech laskowy, kruche ciastko, lody rumowe, truskawki z śmietanką, banan, czy w końcu mango – to idealne połączenie wysokiej jakości Koncentratu Białek Serwatkowych (WPC) z Izolatem Białka Serwatki (WPI). Koncentrat białek serwatkowych (WPC) charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą , gdzie wartość biologiczna (BV) wynosi 104. Wysoka aktywność anaboliczna koncentratu białka serwatki została doceniona jako efektywne źródło białka pokarmowego dla sportowców. Swoją wyjątkową skuteczność zawdzięcza znakomitej przyswajalności oraz kompleksowej zawartości aminokwasów egzo- i endogennych wraz z wysokim udziałem glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Izolat białka serwatki (WPI) to bardzo łatwo przyswajalny rodzaj białka, proces trawienia zaczyna się juz po kilkunastu minutach, posiada bardzo wysoką wartość biologiczną (BV) wynoszącą 159. Ogromną zaletą , oprócz wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych BCAA jest, niska zawartość tłuszczu i laktozy.
 • GLUTAMINA z dodatkiem witaminy B6 dostępna w dwóch smakach naturalnym lub jabłkowo-miętowym – to tzw. „Królowa aminokwasów”. Podstawowe źródło energii dla wielu komórek układu immunologicznego,
  a także wzmocnienia odporności organizmu. Jest także niezbędnikiem dla syntezy glutationu, a więc wspomaga profilaktycznie walkę z chorobami nowotworowymi. L-Glutamina posiada również inne właściwości, m.in.: Zmniejsza katabolizm mięśniowy, przyspiesza regenerację mięśni, zwiększa wytrzymałość mięśniową, odpowiada za zmniejszenie zakwaszenia organizmu, stymuluje procesy syntezy białek mięśniowych, zwiększa poziom hormonu hGH, wspomaga proces koncentracji i ogólnej sprawności umysłu, a na koniec ostatnie, ale bardzo co ważne to stabilizuje poziom cukru we krwi.
 • L-KARNITYNA z dodatkiem zielonej herbaty – to bardzo istotny element procesu odchudzania, który znacznie przyśpiesza metabolizm oraz rozkład tłuszczu w naszym organizmie, poprzez transport wolnych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, w których ulegają one utlenianiu (spalaniu).
 • Witamina D3+K2 MK7 – to suplement diety wspierający prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu odpornościowego. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Ma istotne znaczenie we wchłanianiu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu właściwego poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.W ofercie marki „Hypertec Supplements” poza bogatą gamą suplementów diety możecie znaleźć oczywiście kilka gadżetów firmowych, a wśród nich:– Shejker dostępny w trzech różnych kolorach: czarnym, niebieskim i różowym, a więc zarówno chłopaki, jak i dziewczyny znajdą odpowiedni dla siebie.- Dwa wzory smyczy: jeden cienka (taka standardowa) w kolorze odblaskowym zielonym z napisem „No Pain No Gain” oraz druga gruba w kolorze czarnym z naszywką z napisem „B-Big or Die Trying” oraz adresem strony marki.- Opaski silikonowe w dwóch wersjach: standardowej cienkiej i grubszej (tą polecamy dla tych którzy mają większe ręce i lubią większe oraz czytelniejsze opaski (nasz Piotr sam taką na codzień nosi).- Centymetr w kolorze czarnym lub różowym.

  Jak widzicie jest to marka stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów, dlatego jeśli zaczęliście ćwiczyć, trenować jakiś sport czy po prostu jeszcze się do tego zabieracie, ale jak na razie szukacie motywacji, a może jesteście zawodowcami, którzy szukają najlepszego wsparcia, aby stale osiągać wyznaczone cele, to zapraszamy was po więcej informacji na stronęhttp://hypertecsupplements.pl, gdzie w zakładce „kontakt/Dystrybucja” znajdziecie dane kontaktowe z użyciem, których możecie złożyć zamówienie do czego gorąco zachęcamy, bo naprawdę warto.

  źródło opisów: hypertecsupplements.pl

 

Historyczna transformacja Jaguara XJL, czyli „303 Jag Squad” Makeover ;-)

Współpracujemy z pasjonatami detailingu z ekipy „We’re 4 Detailing”, którzy w swoich projektach również łączą pasję do motoryzacji i lotnictwa, a my dziś przypomnieliśmy wam o świetnym polsko-brytyjskim projekcie o nazwie
„303 Jag Squad”, dlatego stwierdziliśmy że wrzucimy wam jeszcze materiał filmowy podchodzący z projektowego YouTube, na którym widać jak wyglądał Jaguar XJL na początku, jak przebiegała jego metamorfoza w to co możemy obecnie podziwiać podczas wielu imprez masowych w kraju i za granicą. Serdecznie zapraszamy do jego oglądnięcia, bo naprawdę warto 😉

źródło: Archiwum „303 Jag Squad”. 

Nasz partner „303 Jag Squad” na AIR SHOW RADOM 2018 by Aviation24.pl

Witajcie, dziś przedstawiamy wam ok. 16 minutowy wywiad przeprowadzony przez zaprzyjaźnioną z naszą agencją Katarzynę Hadałę z Portalu Aviation24.pl i Lotniczepodkarpackie.pl z również zaprzyjaźnioną ekipą
„303 Jag Squad”, podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2018 w Radomiu z okazji 100-lecia Polskiego Lotnictwa Wojskowego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego ciekawego materiału, w którym świetni ludzie opowiedzą o swojej pasji, o tym skąd w ogóle pomysł na taki projekt i jakie są jego cele.

źródło: Aviation24.pl 

I Bieg poświęcony weteranom rannym i poszkodowanym w misjach poza granicami kraju – Zapraszamy do udziału !!!

Zapraszamy na I Bieg o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rannych
i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju !!!

Cele:
• okazanie szacunku i wsparcia żołnierzom rannym i poszkodowanym
w misjach poza granicami kraju.
• upamiętnienie żołnierzy poległych w misjach poza granicami kraju
w Afganistanie i Iraku.
• zwrócenie uwagi na charakter służby żołnierzy WP w misjach poza granicami kraju.
• kontynuacja współpracy pomiędzy uczniami klas mundurowych
a  żołnierzami – weteranami.
• integracja środowiska społeczności lokalnej z wojskiem.
• popularyzowanie biegania.

Sponsorzy i fundatorzy nagród:

Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju
Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Muzeum Misji Zagranicznych Wojska Polskiego
„Polska Zbrojna”
Fundacja Marcina Gortata MG13
Marszałek Województwa Podlaskiego
Wojewoda Podlaski
 Starostwo Powiatowe Sokółka
 Urząd Miasta i Gminy Dąbrowa Białostocka
Sokółka Okna i Drzwi
Sklep Motoryzacyjny Krzywiccy Dąbrowa Białostocka
„Smak” Jerzy Szczęsny

Patronat honorowy nad biegiem objęli:

 Prezes Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju
Dyrektor Muzeum Misji Zagranicznych Wojska Polskiego
 Wojewoda Podlaski
 Starosta Sokólski
 Burmistrz Dąbrowy Białostockiej
„Polska Zbrojna”
 sokolka.tv
Patronat promocyjny: Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection sp z o.o.

Bieg odbywa się na terenie miasta Dąbrowa Białostocka, na dwóch dystansach, upamiętniających żołnierzy poległych w misjach poza granicami państwa: 2.200 (22 poległych w misjach w Iraku)
i 4.400 (44 poległych w misjach w Afganistanie).
Uczestnicy biegu muszą mieć ukończone rocznikowo 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego). Bieg dzieli się na dwie kategorie: kobiet i mężczyzn.

Program zawodów:
10:50 – otwarcie zawodów.
11:00 – rozpoczęcie biegu na dystansie 2.200 m.
12:00 – rozpoczęcie biegu na dystansie 4.400 m.
13:15 – zakończenie biegu, dekoracja zwycięzców, posiłek regeneracyjny.

Zgłoszenia i weryfikacja:
Zgłoszenia do dnia 04. 10. 2018 przez portal www.elektronicznezapisy.pl
(od 10. 09. 2018), drogą mailową: lewinowa@gmail.com oraz w dniu zawodów tylko w przypadku wolnych miejsc od godziny 9:30 do 10:30
w biurze zawodów. Telefon kontaktowy: 515 551 541 – Eliza Masłowska.

Połączenie 3 pasji w jednym celu, czyli Projekt „303 Jag Squad”

Witajcie, dziś chcemy wam przedstawić kolejny ciekawy projekt, przy którego promocji działamy. Jest to projekt łączący 3 wielkie pasję ludzi tworzących zespół projektowy, czyli Motoryzację, Lotnictwo i Historię Polskiego Lotnictwa Wojskowego.

Projekt „303 Jaq Squad” (bo o nim mowa) to rodzinny projekt mający na celu przede wszystkim upowszechnienie oraz upamiętnienie męstwa polskich pilotów i obsługi naziemnej podczas II wojny światowej na terenie Wielkiej Brytanii (Bitwa o Anglię 1940). Innymi celami, jakie postawiła przed sobą zaprzyjaźniona z naszą agencją ekipa „303 Jaq Squad” to utrwalenie bohaterów tamtych czasów w pamięci kolejnych pokoleń, poprzez uczestnictwo we wszelkiego rodzaju imprezach masowych związanych
z branżą motoryzacyjną, historyczną, a przede wszystkim lotniczą, specjalnie opracowanego i stworzonego unikatowego, bo jedynego w swoim rodzaju samochodu Jaguar XJL, który został oklejony w barwy historycznego samolotu z tamtego okresu Hawker Hurricane Mk. I RF*E P3901 ze słynnego na całym świecie Dywizjonu 303, na którym wiele zwycięstw odnosił jeden z czołowych polskich asów lotnictwa –
Generała brygady Witolda Urbanowicza, pilota Polskich Sił Powietrznych, podpułkownika Królewskich Sił Powietrznych, asa myśliwskiego, pamiętnikarza, a przede wszystkim Dowódcy Dywizjonu 303 oraz patrona jednego ze skrzydeł Sił Powietrznych RP obecnie – 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

Jak mówi nam ekipa „303 Jag Squad”, którą tworzy polska rodzina na co dzień mieszkająca i pracująca na terenie Wielkiej Brytanii: „Liczymy, że w taki sposób zainteresujemy historią nowe pokolenia, a zarazem zachęcając dorosłych do wychowywania młodzieży w duchu patriotycznym. Naszym hasłem przewodnim i kwintesencją projektu jest: „To Remember  the Heroes,
To Acquaint with History, To Follow the Spirit”.

W tym roku dodatkowym wyróżnieniem i niesamowitą możliwością na rozwój projektu „303 Jaq Squad” jest fakt, że obchodzimy 100-lecie powstania Polskiego Lotnictwa Wojskowego i Brytyjskiego RAF (Królewskich Sił Powietrznych), dlatego tego pięknego Jaguara XJL „303 Jag Squad” będziecie mogli zobaczyć/zwiedzić podczas wielu imprez lotniczych na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Dla miłośników standardowych motoryzacyjnych statystyk wersja fabryczna tego samochodu to 501 HP i 637 NM, natomiast po przerobieniu jest to 643 HP i 824 NM oraz osiągi 0-60 mph (0-100 km/h) na poziomie 3,3 s.

Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z profilami
„303 Jaq Squad” 

/www.facebook.com/303jagsquaduk/ oraz www.instagram.com/303jagsquad 

www.303jagsquad.org

*** źródło tekstu: www.motorshow.pl/pl/news/projekt_303_jag_squad/

303 Jag Squad podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Gdynia Aerobaltic 2018 , 18 sierpnia 2018 r. / zdj. Piotr z Agencji Marketingu Biznesowego B2B Connection sp. z o.o.

B2B Connection Sp. z o.o., czyli Marketingowy i PR-owy Full Service ;-)

No i stało się!!!
Pomysł na prowadzenie bloga firmowego Agencji Marketingu Biznesowego B2B Connection Sp. z o.o., pojawił się w naszych głowach już od samego początku, czyli kilka miesięcy po założeniu agencji oraz ogarnięciu jej formalnej rejestracji, jednak dopiero teraz udało nam się w końcu zebrać w sobie i na poważnie wziąć się za realizację tego pomysłu. Dlatego dziś z przyjemnością oddajemy w wasze ręce firmowy blog naszej agencji na łamach, które pojawiać się będą m.in.: informacje o realizowanych przez nas projektach, o firmach, instytucjach i organizacjach z którymi współpracujemy oraz ciekawostki z branży marketingu, reklamy, public relations i nie wykluczone, że z racji pasji również lotniczej i wojskowej. Głównym celem bloga jest pokazanie potencjalnemu klientowi, że zespół ludzi tworzących Agencję Marketingu Biznesowego B2B Connection Sp. z o.o., wszystko co robi, to robi z największą pasją i zaangażowaniem dbając o profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług, a zadowolenie klienta jest dla niego najważniejsze.

Liczymy, że czytelników naszego bloga będzie stale przybywać! 😉
Dziękujemy, że jesteście z Nami! 😉