Doradztwo zawodowe

W zakresie tej usługi ukończyliśmy kursy w zakresie „Doradztwa zawodowego” oraz „Specjalisty ds. Rekrutacji i Selekcji Personelu”, organizowane przez Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne P&M Management Group z siedzibą w Warszawie, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić Wam wsparcia w doborze odpowiedniego dla Was zawodu, jak najbardziej zgodnego z posiadanym przez Was wykształceniem i/lub doświadczeniem zawodowym.  Jeśli pierwsza praca jeszcze przed tobą, a ty obecnie jesteś na etapie klasy maturalnej i zastanawiasz się poważnie co dalej z Twoim życiem,  to również jesteśmy Ci w stanie doradzić w tej kwestii. Spotkamy się z Tobą, poznamy Ciebie i Twoją osobowość, zainteresowania i pasje, a co za tym idzie postaramy się wyłapać z tego jakieś mocne i słabe strony Twojej osoby i do tego postaramy się wybrać kilka potencjalnych ścieżek kariery.

W trakcie takich konsultacji z jednym z naszych doradców zawodowych, Możecie się dowiedzieć: 

1. Jak efektywnie szukać pracy w oparciu o posiadane wykształcenie i doświadczenie?

2. Jak napisać wartościowe, ciekawe i mogące wpaść w oko CV i List motywacyjny?

3. Ja przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby nikt i nic Nas nie zaskoczyło i żebyśmy w wyniku tego nie stracili swojej pewności siebie?

4. Jeśli od jakiegoś czasu myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej (własnej firmy) doradzimy Ci i wesprzemy Cię w procesie jej organizacji, tworzenia, a przede wszystkim zakładania, bo jak powszechnie wiadomo troszkę formalności przy tym nas czeka.

5. Jak lepiej komunikować się z ludźmi zarówno w pracy, jaki w życiu codziennym? Jest to bardzo ważny aspekt naszego życia zawodowego i prywatnego o którym niestety bardzo często zapominamy.

6. Postaramy się przygotować jak najdokładniejszy spis wszystkich Twoich predyspozycji zawodowych i sprawdzimy ich zgodność z ofertą pracy/ofertami pracy, które Cię zaciekawiły lub mogą być potencjalnie odpowiednie dla Ciebie.