Kim jesteśmy?

Agencja B2B Connection Sp. z o.o. jest nowoczesną interaktywną agencją marketingową oferującą szeroki wachlarz usług z zakresie szeroko pojętej promocji oraz e-marketingu i komunikacji społecznej (Public Relations).

Nasz zespół tworzą młodzi bardzo kreatywni miłośnicy marketingu, reklamy, promocji oraz public relations.  Co nas wyróżnia z pośród innych agencji, to fakt że my nie trzymamy się raz wyznaczonego cennika, a co za tym idzie nie traktujemy każdego klienta tak samo. Dla nas każdy klient, każde zlecenie jest oddzielnie traktowane z pełnym indywidualnym oraz profesjonalnym podejściem, tak żeby jak najszybciej poznać dokładne oczekiwania klienta i w jak najlepszy sposób i bez zbędnej zwłoki sprostać im.

Agencja powstała w 2016 roku z inicjatywy Moniki Kozłowskiej i Piotra Drewniaka, który stał się jej głównym przedstawicielem. Obecnie jesteśmy na etapie dynamicznego rozwoju i wypracowania sobie stałego miejsca na bardzo trudnym w ostatnich latach w Polsce, Europie i Na Świecie rynku usług zarówno B2C jak i B2B. Mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej dzięki zaufaniu z waszej strony, a przede wszystkim naszym ogromnym chęcią działania i osiągnięcia sukcesu 😉

Współczesny rynek usług marketingowych został wręcz zmasakrowany przez nowoczesne media społecznościowe takie jak: Facebook, Instagram, Twitter, czy choćby YouTube, stąd nie mogło być inaczej, że właśnie one stanowią podstawową specjalność naszego zespołu. Stanowią one współcześnie podstawowy element dobrej kampanii marketingowej czy PR-owej.