RODO

Zgodnie z informacjami formalno-prawnymi przekazanymi zarządowi przez nasz dział prawny w dniu 25 maja 2018 roku w Polsce obowiązuje stosowanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy nr 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

W związku z tym Agencja B2B Connection w specjalnie przygotowanej podstronie przedstawia Państwu informację wymagane Rozporządzeniem i dotycząca przetwarzania danych osobowych jej klientów.

INFORMACJA O ZASADACH PRZETWARZANIA PRZEZ AGENCJĘ DANYCH OSOBOWYCH JEJ KLIENTÓW

Najczęściej zadawane pytania wynikające z tzw. obowiązku informacyjnego:

1. Kto jest administratorem danych osobowych klientów Agencji?
Administratorem danych osobowych klientów jest Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Toruniu. Agencja odpowiada za ich przetwarzanie w sposób bezpieczny, w pełni zgodny z umową oraz obowiązującymi przepisami prawa. W sprawach ochrony danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

2. Kto jest Inspektorem Ochrony Danych Osobowych i jak mogę się z nim skontaktować?
Inspektorem Danych Osobowych jest Właściciel Agencji Marketingu Biznesowego B2B Connection Sp. z o.o. Pan Piotr Drewniak, z którym mogą Państwo się skontaktować drogą mailową pod adresem biuro@b2bconnection.eu lub telefonicznie pod numerem +48 536 142 190.