O agencji

Agencja Marketingu Biznesowego „B2B Connection sp. z o.o.”
jest interaktywną agencją marketingową typu full-service specjalizującą się w opracowywaniu, wdrażaniu oraz prowadzeniu szeroko pojętej strategii budowy wizerunku osób prawnych (firm, instytucji, fundacji, stowarzyszeń) i osób fizycznych (pilotów, piosenkarzy) w internecie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i narzędzi marketingowych w tym przede wszystkim współczesnych mediów społecznościowych.

Co wyróżnia nas od innych tego typu agencji?
To fakt, że większość naszych projektów związanych jest z dziedziną, którą pasjonują się członkowie naszego zespołu, czyli lotnictwem oraz militariami (sektor zbrojeniowy). Kolejną kwestią, która nas wyróżnia jest fakt, że bardzo cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a tworzoną strategię, jak najbardziej staramy się oprzeć o wymagania i założenia, które przedstawi nam klient podczas pierwszego, wstępnego omówienia zlecanego projektu.

Kreację profesjonalnego wizerunku firmy, bądź osoby staramy się tworzyć poprzez publikowanie wartościowych treści marketingowo-promocyjnych w sieci, które później promujemy przy użyciu wielu kanałów komunikacyjnych starając się by trafiały one do odpowiednio sprofilowanych i wybranych odbiorców mogących stanowić potencjalnych klientów czy odbiorców.

Nasza Agencja świadczy również szeroki wachlarz usług z zakresu Public Relations i komunikacji społecznej, prowadząc rozległe działania E-PR (np. obsługa promocyjna i PR-owa różnego rodzaju organizowanych przez naszych klientów eventów (pokazów lotniczych, festynów, pikników, gal, imprez okolicznościowych – np. Juwenalia WSOSP, Gala MMA „Armia Fight Night”).

Wiele projektów realizujemy w stałej, ścisłej współpracy z innymi firmami oraz osobami, dlatego jesteśmy bardzo aktywnie działającą agencją na wielu różnych rynkach.

Lubimy to co robimy!, lubimy poszerzać swoje kręgi znajomości! a ciągłe poszerzanie swojej marketingowo-PRowej wiedzy oraz gonitwa za trendami. To wszystko stanowi dla nas ogromną przyjemność i jest naszym bzikiem w związku z czym wszędzie nas pełno, jeśli tylko jest taka możliwość 😉