O agencji

Agencja Marketingu Biznesowego
B2B Connection Sp. z o.o.


Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection jest firmą łączącą w sobie interaktywną agencję marketingową z firmą konsultingową operującą na rynku specjalistycznych usług w zakresie: marketingu i public relations.


Mimo, że przez 4 lata obecności na rynku nasza agencja zrealizowała dosłownie kilka projektów to jest ona bardzo doświadczona w marketingu internetowym, który stanowi podstawową jej usługę, gdyż specjalizujemy się w kreowaniu lub umacnianiu pozycji Twojej firmy i/lub marki na rynku jej funkcjonowania oraz tych najbliżej pokrewnych, tak aby jak najwięcej ludzi związanych z branżą, którą reprezentujesz znała Twoją markę. Dokonujemy tego poprzez szeroki wachlarz usług z zakresu marketingu w tym przede wszystkim Social Media Marketingu, czyli bardzo szerokiej promocji z wykorzystaniem tzw. „Nowych Mediów”.


Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego nie znajdziesz u nas sztywnego cennika usług, gdyż po prostu mamy swoją ścieżkę realizacji projektu, która wygląda następująco:

  1. Staramy się jak najszczegółowiej poznać potrzeby i oczekiwania klientki/klienta.
  2. W oparciu o pkt. 1, przygotowujemy indywidualną ofertę dla klientki/klienta.
  3. W momencie przyjęcia przez klientkę/klienta naszej oferty bierzemy się do pracy.
  4.  Co jakiś etap pracy przesyłam postępy pracy do wglądu klientki/klienta, tak by na każdym etapie naszej pracy miała/miał ona/on kontrolę nad realizacją usługi ze strony naszej agencji oraz jej zgodności z potrzebami i oczekiwaniami, jakie dał nam poznać.
  5. Zakończenie realizacji usługi, czyli przekazanie wszystkich jej elementów oraz wystawienie faktury oraz jej rozliczenie zgodnie z terminem ustalonym pomiędzy stronami.

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ AGENCJĄ !!! 😉