Projekty

NASZE PROJEKTY: 

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych przykładów firm czy instytucji z którymi mieliśmy już okazję i przyjemność współpracować, a także projektów które wspieramy. W miarę możliwości będziemy się starali stale wydłużać tą listę (przecież tego typu podstrona zawsze jest w budowie…  😉 


Dodatkowo współpracujemy przy promocji Kampanii Społecznej pod nazwą „Dzień Weterana – Szacunek i Wsparcie”, która ma na celu zapoznanie, szczególnie ludzi młodych, ze służbą żołnierzy WP oraz funkcjonariuszy służb państwowych w misjach zagranicznych i zwrócenie społecznej uwagi na stan faktyczny wsparcia państwa na rzecz weteranów oraz możliwości podjęcia działania zmierzającego do jego poprawy.

Więcej: https://www.facebook.com/DzienWeterana


Pomoc dla Weterana to stowarzyszenie , które prowadzi szeroko zakrojoną działalność mającą na celu dbanie i troskę o los żołnierzy, weteranów, funkcjonariuszy służ oraz ich rodzin w trudnych sytuacjach życiowych.

Więcej: www.facebook.com/pomoc.dla.weterana


StoryWay – Opowiadaj i Sprzedawaj to Akademia Storytellingu Tomasza Teleja, która pozwoli chcącym się rozwijać ludziom zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie m.in. wystąpień publicznych z nastawieniem na te biznesowe, czy samoprezentacji oraz prezentacji własnej idei lub poglądów w towarzystwie, ale z zachowaniem odpowiednich norm kultury osobistej.

Więcej: www.storyway.pl i www.facebook.com/OpowiadajiSprzedawaj


My Business Academy to nowoczesna akademia biznesu wyposażająca chcących się rozwijać ludzi w praktyczne i skuteczne umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu na rynku pracy. Robimy to w myśl naszego motto brzmiącego: „Uskrzydlamy biznes”. Z nami podniesiesz swoje kompetencje zawodowe i osobiste. Pomysłodawcą MBA jest Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej.

Więcej: www.facebook.com/UskrzydlamyBiznes


Misją Lubelskiej Fundacji Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej jest wspieranie firm, instytucji oraz regionów gospodarczych poprzez promocję, reklamę, pomoc w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz budowanie relacji biznesowych.

Więcej: http://www.lfwb.eu i www.facebook.com/lfwbiwm


 

Polish Air Force Lovers (w skrócie PAFLOVERS) to lotniczy projekt edukacyjny stworzony przez Agencję Marketingu Biznesowego B2B Connection z Torunia, którego głównym celem jest szeroko pojęta promocja polskiego lotnictwa wojskowego w tym jego historii oraz przede wszystkim współczesności.

Więcej: www.facebook.com/paflovers


Sport Promotion by B2B Connection to sportowy projekt własny naszej agencji skupiający się między innymi na promocji sportów walki i nie tylko, bo ogólnie sportu i aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. Głównym celem projektu jaki sobie postawiliśmy do realizacji jest pokazanie oraz uświadomienie, że sporty walki to nie bezsensowne mordo bicie, które później powoduje masę urazów tylko klasyczna dyscyplina sportu jak choćby lekkoatletyka, ale trochę bardziej ekstremalny. 

Więcej: www.facebook.com/sportbyb2b


303 Jag Squad  to rodzinny brytyjsko-polski projekt mający na celu przede wszystkim upowszechnienie oraz upamiętnienie męstwa polskich pilotów i obsługi naziemnej podczas II wojny światowej na terenie Wielkiej Brytanii (Bitwa o Anglię 1940). Projekt stworzony przez polską rodzinę od kilku lat żyjącą w Londynie. W ramach jego wsparcia jesteśmy ambasadorem projektu w Polsce wspierając go w miarę potrzeby w różnym zakresie (głównie od strony promocyjnej i PR-owej).

Więcej:  www.303jagsquad.org i www.facebook.com/303jagsquaduk


Daniel’s Investment to szczecińska firma konsultingowa i brokerska oferująca dobra luksusowe różnych kategorii w tym: lotnictwo (samoloty Cirrus i śmigłowce Airbus), łodzie typu: Sealine, Dehler, Moody, Fjord, Hanse, Wave oraz wiele innych projektów na indywidualne zamówienie zgodne z najbardziej wyszukanymi potrzebami klienta), czy w końcu luksusowe apartamenty (np. Złota 44 w Warszawie). Ponadto firma współpracuje przy wielu projektach inwestycyjnych (np. Pałac na wodzie).  W ramach tej współpracy zajmujemy się wsparciem promocyjnym firmy oraz realizowanych przez nią projektów (głównie tych lotniczych).

Więcej: www.danielsinvestment.eu i www.facebook.com/danielsinvestment 


Zespół Ewakuacji Medycznej 8. Bazy Lotnictwa Transportowego Kraków-Balice to jedyny w swoim rodzaju pododdział Sił Powietrznych RP, gdyż tylko on wykonuje misje powietrznego transportu medycznego rannych i poszkodowanych żołnierzy (nie tylko polskich) z terenów objętych działaniami bojowymi w ramach któregoś z współczesnych międzynarodowych konfliktów zbrojnych. W ramach wsparcia ZEM’u współprowadzimy profil na Facebooku i prowadzimy profile na Instagramie i Twitterze, a także ogólnie dbamy o dobry wizerunek i promocję zespołu w internecie i podczas różnych branżowych wydarzeń (pokazów, targów, itd.).

Więcej: ZEM 8.BLTr Facebook . Ponadto aktualności z działalności zespołu można szukać na www.8bltr.wp.mil.pl oraz www.3sltr.wp.mil.pl Hypertec Supplements to warszawska marka suplementów diety oferowana przez zlokalizowany na Targówku przy Remiszewskiej 14e sklep „Fit&Health Shop”. Ich produkty skierowane są do najbardziej wymagających odbiorców, zarówno tych którzy dopiero zaczynają przygodę z treningami swojego ciała chcąc poprawić swoją kondycję fizyczną jak i profesjonalistów dla których wysoka jakość jest priorytetem przy doborze odpowiednich składników codziennej suplementacji stanowiącej uzupełnienie codziennej diety.
W ramach współpracy jesteśmy ambasadorem marki u którego można złożyć zamówienie na produkty Hypertec’a.

Więcej: www.hypertecsupplements.pl / Hypertec Supplements FB i Fit&Health Shop FB


UAV Engineering Technologies (UAVDrones) to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością założona w 2016 roku przez Filipa Tomaszewskiego (absolwenta Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie – obecnie Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie) w celu dalszego rozwoju i wdrażania nowych technologii lotniczych na rynek krajowy i międzynarodowy. Głównym profilem działalności firmy jest opracowywanie i produkcja bezzałogowych statków powietrznych wykonanych z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod (np. Zastosowanie Drukarki 3D do produkcji) i nowoczesnych biodegradowalnych materiałów. W ramach wsparcia spółki współprowadzimy profile społecznościowe na popularnych portalach oraz promujemy markę i wykorzystywane technologie i materiały.

Więcej: www.uavdrones.pl oraz www.facebook.com/uavdronespl 


Petroster to krakowska firma powstała w 1983 roku, świadcząca kompleksowe usługi produkcyjne, montażowe, pomiarowe oraz serwisowe dla branży paliwowej i chemicznej. Jedna z pierwszych współprac rozpoczętych przez naszą agencję, w ramach której opracowaliśmy, wdrożyliśmy i przekazaliśmy do użytku profil firmy Petroster na Facebooku i przez kilka lat współprowadziliśmy go przyuczając w tym personel firmy, tak by w końcu byli w stanie ogarniać to we własnym zakresie wyłącznie z naszym wsparciem.

Więcej: www.petroster.pl oraz www.facebook.com/petrosterkrakow