Razem Silne – Projekt Żon Weteranów

Od około dwóch miesięcy nasza agencja wspiera kampanię społeczną pod nazwą „Razem Silne – Projekt Żon Weteranów”, a w tym roku (2019) właściciel naszej agencji Piotr Drewniak z dumą został jednym z koordynatorów tej kampanii. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania profilu oraz wspierania naszych działań 😉


Projekt żon weteranów „Razem Silne”
ma na celu zwrócenie uwagi na żony, partnerki weteranów.
W jego ramach żony kobiety weteranów, a wśród nich żony, narzeczone, partnerki podzieliły się publicznie swoimi osobistymi doświadczeniami pokazując tym samym jaką siłę i rolę w związku z weteranem posiadającym plecak pełny bogatych i często niełatwych przeżyć z misji poza granicami państwa. Historię są przeróżne, gdyż wśród pań opowiadających są te, które zmagały się z ciężkim kalectwem, walką o zdrowie, czy największą zmorą w postaci PTSD u najbliższej ukochanej osoby. Wypełnione są również masą tęsknoty, wiary w lepsze jutro i nadziei, że z pod każdej ściany niepewności i bezradności można się wydostać.
Razem Silne pokazują, że na dobre i na złe to nie zwykłe hasło, a rzeczywistość.

Wszystkie historie zostały zebrane, a w ramach projektu zorganizowana została seria profesjonalnych sesji zdjęciowych z udziałem uczestniczek „Razem Silne” oraz ich mężczyznami, a na podstawie tego wszystkiego powstanie album, którego wydanie planowane jest na 2020 rok, a dokładnie z okazji Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa, czyli 29 maja.
Pojawiła się w naszych głowach także inicjatywa, aby poza albumem wydać również kalendarz, który z założenia nie będzie takim zwykłym liczydłem dni, tygodni, miesięcy, a stanie się pięknym dziełem pomocowym, gdyż pieniążki z jego sprzedaży przeznaczone zostaną na rehabilitację małego „formoziaka”  – Bruno Strenga (syna jednej z uczestniczek naszego projektu), który urodził się z rozszczepem kręgosłupa, a dokładnie przepukliną oponowo-rdzeniową na odcinku 5 cm.  Ponadto chłopczyk cierpi na wodogłowie, niedowład wiotki nóżek oraz jedną stopę ułożoną w pozycji końsko-szpotawej.

Tak tytułem wstępu: Jeśli kogoś z Was ten projekt zainteresował i chciałby go wesprzeć lub ma jakieś ciekawe pomysły, to zapraszamy do śledzenia oficjalnego profilu projektu na Facebooku, który znajdziecie tutaj: Razem Silne – Projekt Żon Weteranów, oraz śmiało piszcie do Nas na biuro@b2bconnection.eu, a my będziemy przekazywali Wasze sugestie dalej.

P.S.
Spływają do nas zewsząd zapytania: Czy osoby prywatne mogą się włączyć jakoś w akcję wsparcia dla Bruna? Oczywiście jak najbardziej istnieje taka możliwość. Jeśli ktoś z was chciałby dokonać wpłaty na rzecz małego „formoziaka” może tego dokonać z wykorzystaniem poniższych danych:

Pomoc dla Weterana 
Os. Wzgórze 36/4
27-530 Ożarów
Nr Konta: 22 1240 2773 1111 0010 8928 6851 (PEKAO SA)
z dopiskiem: darowizna kalendarz lub darowizna Bruno.

Osoby, które zechcą dołożyć swoje przysłowiowe 5 gr, do naszej akcji, a tym samym do produkcji kalendarza zostaną wyróżnione w postaci wymienienia ich imienia i nazwiska na jednej z jego cennych stron na której znajdować się będą podziękowania dla wszystkich dzięki, którym on powstanie.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *