Realizacje

NASZE REALIZACJE : 

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych firm, instytucji, organizacji z którymi mieliśmy okazję i przyjemność współpracować, a także projektów, przy których realizacji mieliśmy okazję brać udział lub je wspierać.


Dzień Weterana -Szacunek i Wsparcie to społeczna akcja skierowana do weteranów misji i operacji wojskowych poza granicami państwa, której głównym celem jest szczególne obchodzenie Dnia Weterana, który co roku przypada na dzień 29 maja, a tym samym dbanie o zachowanie pamięci o tych wszystkich, którzy poświęcili swoje zdrowie i życie ku chwale Ojczyzny na obcych ziemiach różnych pól walki w ramach różnych konfliktów zbrojnych. MY PAMIĘTAMY! WY TEŻ TO ZRÓBCIE!

Więcej: https://www.facebook.com/DzienWeterana


Pomoc dla Weterana to stowarzyszenie , które prowadzi szeroko zakrojoną działalność mającą na celu dbanie i troskę o los żołnierzy, weteranów, funkcjonariuszy służ oraz ich rodzin w trudnych sytuacjach życiowych.

Więcej: www.facebook.com/pomoc.dla.weterana


StoryWay – Opowiadaj i Sprzedawaj to Akademia Storytellingu Tomasza Teleja, która pozwoli chcącym się rozwijać ludziom zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie m.in. wystąpień publicznych z nastawieniem na te biznesowe, czy samoprezentacji oraz prezentacji własnej idei lub poglądów w towarzystwie, ale z zachowaniem odpowiednich norm kultury osobistej.

Więcej: www.storyway.pl i www.facebook.com/OpowiadajiSprzedawaj


My Business Academy to nowoczesna akademia biznesu wyposażająca chcących się rozwijać ludzi w praktyczne i skuteczne umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu na rynku pracy. Robimy to w myśl naszego motto brzmiącego: „Uskrzydlamy biznes”. Z nami podniesiesz swoje kompetencje zawodowe i osobiste. Pomysłodawcą MBA jest Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej.

Więcej: www.facebook.com/UskrzydlamyBiznes


Misją Lubelskiej Fundacji Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej jest wspieranie firm, instytucji oraz regionów gospodarczych poprzez promocję, reklamę, pomoc w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz budowanie relacji biznesowych.

Więcej: http://www.lfwb.eu i www.facebook.com/lfwbiwm


303 Jag Squad  to rodzinny brytyjsko-polski projekt mający na celu przede wszystkim upowszechnienie oraz upamiętnienie męstwa polskich pilotów i obsługi naziemnej podczas II wojny światowej na terenie Wielkiej Brytanii (Bitwa o Anglię 1940). Projekt stworzony przez polską rodzinę od kilku lat żyjącą w Londynie. W ramach jego wsparcia jesteśmy ambasadorem projektu w Polsce wspierając go w miarę potrzeby w różnym zakresie (głównie od strony promocyjnej i PR-owej).

Więcej:  www.303jagsquad.org i www.facebook.com/303jagsquaduk


Zespół Ewakuacji Medycznej 8. Bazy Lotnictwa Transportowego Kraków-Balice to jedyny w swoim rodzaju pododdział Sił Powietrznych RP, gdyż tylko on wykonuje misje powietrznego transportu medycznego rannych i poszkodowanych żołnierzy (nie tylko polskich) z terenów objętych działaniami bojowymi w ramach któregoś z współczesnych międzynarodowych konfliktów zbrojnych. W ramach wsparcia ZEM’u współprowadzimy profil na Facebooku i prowadzimy profile na Instagramie i Twitterze, a także ogólnie dbamy o dobry wizerunek i promocję zespołu w internecie i podczas różnych branżowych wydarzeń (pokazów, targów, itd.).

Więcej: ZEM 8.BLTr Facebook . Ponadto aktualności z działalności zespołu można szukać na www.8bltr.wp.mil.pl oraz www.3sltr.wp.mil.pl Hypertec Supplements to warszawska marka suplementów diety oferowana przez zlokalizowany na Targówku przy Remiszewskiej 14e sklep „Fit&Health Shop”. Ich produkty skierowane są do najbardziej wymagających odbiorców, zarówno tych którzy dopiero zaczynają przygodę z treningami swojego ciała chcąc poprawić swoją kondycję fizyczną jak i profesjonalistów dla których wysoka jakość jest priorytetem przy doborze odpowiednich składników codziennej suplementacji stanowiącej uzupełnienie codziennej diety.
W ramach współpracy jesteśmy ambasadorem marki u którego można złożyć zamówienie na produkty Hypertec’a.

Więcej: www.hypertecsupplements.pl / Hypertec Supplements FB i Fit&Health Shop FB


UAV Engineering Technologies (UAVDrones) to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością założona w 2016 roku przez Filipa Tomaszewskiego (absolwenta Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie – obecnie Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie) w celu dalszego rozwoju i wdrażania nowych technologii lotniczych na rynek krajowy i międzynarodowy. Głównym profilem działalności firmy jest opracowywanie i produkcja bezzałogowych statków powietrznych wykonanych z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod (np. Zastosowanie Drukarki 3D do produkcji) i nowoczesnych biodegradowalnych materiałów. W ramach wsparcia spółki współprowadzimy profile społecznościowe na popularnych portalach oraz promujemy markę i wykorzystywane technologie i materiały.

Więcej: www.uavdrones.pl oraz www.facebook.com/uavdronespl 


Petroster to krakowska firma powstała w 1983 roku, świadcząca kompleksowe usługi produkcyjne, montażowe, pomiarowe oraz serwisowe dla branży paliwowej i chemicznej. Jedna z pierwszych współprac rozpoczętych przez naszą agencję, w ramach której opracowaliśmy, wdrożyliśmy i przekazaliśmy do użytku profil firmy Petroster na Facebooku i przez kilka lat współprowadziliśmy go przyuczając w tym personel firmy, tak by w końcu byli w stanie ogarniać to we własnym zakresie wyłącznie z naszym wsparciem.

Więcej: www.petroster.pl oraz www.facebook.com/petrosterkrakow